Klubska himna

 
 
 

Napovednik

 
 
 
 

 
 
 

15 MEMORIAL DANILA GOSTENČNIKA

Spoštovani nogometni prijatelji,

Vabimo Vas na jubilejni 15. dvoranski nogometni turnir MEMORIAL DANILA GOSTENČNIKA, ki ga prirejamo

-         v petek  24.11.2017 za kategorijo    U-9,  igralci rojeni po 01.01.2009

    U-11 igralci rojeni po 01.01.2007

 

-         v soboto 25.11.2017 za kategorijo   U-13, igralci rojeni po 01.01.2005

 

-         v nedeljo 26.11.2017 za kategorijo  U-15, igralci rojeni po 01.01.2003

 

Turnir se bo igral v ŠPORTNI DVORANI ŠPIC D v DRAVOGRADU

 

PRIJAVNINA ZNAŠA 70,00 € ZA EKIPO IN JO PORAVNATE NA TEKOČI RAČUN ŠT.: 0485 1000 1501 027.

V PRIMERU VEČ EKIP V ISTI KATEGORIJI ZNAŠA PRIJAVNINA ZA VSAKO NASLEDNJO EKIPO 40,00 €.

 

V CENI PRIJAVNINE JE VRAČUNAN TOPLI OBROK HRANE IN NAPITEK.

 

Podrobnejša navodila, izžrebane skupine, kot tudi razpored tekem, vam bomo poslali naknadno.

Prosimo vas, da nam prijavo pošljete najkasneje do srede, 15.novembra 2017 na naš naslov ali po e-mail: zizek.darko@gmail.com ali po fax-u: 02 87 84 436.

Podrobnejše informacije so vam na voljo na GSM 041 670 926 - g. Darko ŽIŽEK.

 

PRIJAVE SPREJEMAMO DO P15. NOVEMBRA 2017 !

 

V A B L J E N I   !

 

 

 

Dokumenti

 
 
 

SELEKCIJA U13 NS DRAVOGRAD OSVOJILA MEDNARODNI TURNIR V GUCI.

SELEKCIJA U13 NS DRAVOGRAD OSVOJILA MEDNARODNI TURNIR V GUCI.

SELEKCIJA U13 NS DRAVOGRAD OSVOJILA MEDNARODNI TURNIR V GUCI.

 
 
 

TURNIR GUČA

Na dvodnevnem turnirju v srbski GUČI bosta ta vikend tekmovali dve ekipi U13 in ena ekipa U15.

 
 
 

Prijavnica za 14. memorial Danila Gostenčnika

 

Dokumenti

 
 
 

Razpored turnirja 14. Memoriala Danila Gostenčnika

 

KLIKNI TUKAJ

 
 
 

REZULTATI TURNIRJA 14.MEMORIAL DANILA GOSTENČNIKA

Petek, 09.12.2016 - U-9:
1.mesto:KETY EMMI BISTRICA
2.mesto: NŠ DRAVOGRAD 2
3.mesto: NK KOROTAN
4.mesto: NŠ JARENINA

Najboljši strelec: Vid TRAMŠEK - 14 golov ( KETY EMMI BISTRICA )
Najboljši vratar: Tian RUDOLF ( NŠ DRAVOGRAD )

Priznanja je podeljeval Robert KOREN, nekdanji kapetan Slovenske nogometne reprezentance.

Petek, 09.12.2016 - U-11:
1.mesto: NK KOROTAN
2.mesto: NK RUDAR VELENJE
3.mesto: NŠ MARIBOR 1

Najboljši strelec: Luka TOPALOVIČ - 19 golov ( NK KOROTAN )
Najboljši vratar: Alex FURJAN ( NŠ MARIBOR 1 )

Priznanja je podeljevalgospod Marijan Pušnik ustanovitelj NŠ Dravograd.

Sobota, 10.12.2016 - U-13:
1.mesto: NK KOROTAN 1
2.mesto: KETY EMMI BISTRICA 2
3.mesto: NŠ DRAVOGRAD 1
4.mesto: NK FUŽINAR

Najboljši strelec: Dejan FINK - 13 golov ( NK KOROTAN 1 )
Najboljši vratar: Nace SENICA ( NŠ DRAVOGRAD 1 )

Priznanja je podeljeval Darko ŽIŽEK, vodja NŠ Dravograd.

Nedelja, 11.12.2016 - U-15:
1.mesto: NŠ DRAVOGRAD
2.mesto: NK ALUMUNIJ
3.mesto: NK RUDAR
4.mesto: NK MARIBOR TABOR

Najboljši strelec: Salkan AHMETOVIĆ - 18 golov (NŠ DRAVOGRAD)
Najboljši vratar: Timi ZOREC (NK ALUMINIJ)

Priznanja je podeljeval poslanec državnega zbora Benedikt KOPMAJER.

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.