POSTANI ZVEZDA
POSTANI ZVEZDA
POSTANI ZVEZDA
ČLANI 2016/2017
ČLANI 2016/2017
Člani 2016/2017
MLADINA 2016/2017
MLADINA 2016/2017
MLADINA 2016/2017
KADETI 2016/2017
KADETI 2016/2017
KADETI 2016/2017
STAREJŠI DEČKI U15 2016/2017
STAREJŠI DEČKI U15 2016/2017
STAREJŠI DEČKI U15 2016/2017
MLAJŠI DEČKI U13 2016/2017
MLAJŠI DEČKI U13 2016/2017
MLAJŠI DEČKI U13 2016/2017
STAREJŠI CICIBANI U11 2016/2017
STAREJŠI CICIBANI U11 2016/2017
STAREJŠI CICIBANI U11 2016/2017
MLAJŠI CICIBANI U9 2016/2017
MLAJŠI CICIBANI U9 2016/2017
MLAJŠI CICIBANI U9 2016/2017
NOGOMETNI VRTEC 2016/2017
NOGOMETNI VRTEC 2016/2017
NOGOMETNI VRTEC 2016/2017
 
 

Klubska himna

 
 
 

Napovednik

 
 
 
 

 
 
 

Poročila s tekem

 
 
 
 

Dogajanje na naši facebook strani:

 
 
 
 
 
 

3. SNL- SEVER

 

 

Po 11.krogu.

1. NK Dravograd Avto Grubelnik 11 10 1 0 31
2. NK Šampion 11 6 4 1 22
3. Tehnotim Pesnica 11 6 3 2 21
4. Dravinja 11 5 5 1 20
5. Kety EMMI Bistrica 11 5 3 3 18
6. Zreče 11 5 1 5 16
7. NK Šmarje pri Jelšah 11 5 1 5 16
8. ŠD Videm 11 5 1 5 16
9. Mons Claudius 11 4 2 5 14
10. NK AjDAS Lenart 11 4 0 7 12
11. Pohorje 11 3 1 7 10
12. Fosilum Šentjur 11 2 2 7 8
13. Korotan Prevalje 11 2 1 8 7
14. S.Rojko Dobrovce 11 2 1 8 7

 

 Naslednja tekma 04.11.2017 

DRAVOGRAD : ZREČE

 
 
 

1. MNZ - MLADINA

Po 8.krogu

 

 

1. NŠ Dravograd 8 7 1 0 20:4 22
2. NK Malečnik 8 5 1 2 17:7 16
3. NK Pohorje 8 5 1 2 24:15 16
4. NK MB Tabor 7 3 0 4 16:14 9
5. ND Marko Šuler 8 3 0 5 14:21 9
6. Korotan Prevalje 6 2 1 3 12:7 7
7. NK Miklavž 6 2 0 4 5:13 6
8. Paloma Šentilj 7 0 0 7 3:30 0

.

 

 




           

 
 
 

1.MNZ - KADETI

Po 9.krogu

 

1. NŠ Dravograd 9 9 0 0 34:1 27
2. NK MIKLAVŽ 9 7 0 2 35:10 21
3. NK MB Tabor 8 4 1 3 18:11 13
4. NK Malečnik 8 3 2 3 23:12 11
5. Korotan Prevalje 9 3 2 4 22:20 11
6. NK Pohorje 8 3 0 5 16:30 9
7. ND Marko Šuler 9 2 1 6 13:36 7
8. Paloma Šentilj 8 0 0 8 1:42 0

 

 

 

 
 
 

U15 1SNL VZHOD

 

 

 Po 13. krogu.

 

   TZNPT
1. Krško 12 11 1 0 34
2. Maribor 12 11 1 0 34
3. Celje 13 8 2 3 26
4. Miklavž 13 7 1 5 22
5. Kety Emmi Bistrica 12 6 0 6 18
6. Vipoll Veržej 12 5 3 4 18
7. Šampion 12 5 1 6 16
8. Aluminij 12 4 3 5 15
9. Mura 12 4 3 5 15
10. Drava Ptuj 12 3 2 7 11
11. Koroška Dravograd 12 3 1 8 10
12. Gerečja vas Hajdina 12 2 0 10 6
13. Rudar Velenje 12 2 0 10 6
14. Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0 0 2 0

 Naslednja tekma 04.11.2017 ob 11h

DRAVOGRAD: ALUMINIJ




 
 
 

U13

 Po 9.krogu

 

 

1. NŠ Dravograd 9 8 1 0 60:5 25
2. NK MIKLAVŽ 9 8 0 1 65:7 24
3. Nk Maribor 9 7 1 1 64:9 22
4. NK MB Tabor 9 7 0 2 66:9 21
5. NŠ Jarenina-Pesnica 9 7 0 2 42:11 21
6. NK Pohorje 9 5 0 4 26:32 15
7. Dobrodej Dobrovce 9 3 0 6 23:20 9
8. Fužinar 9 3 0 6 21:27 9
9. NK Lenart 9 3 0 6 18:44 9
10. ND Marko Šuler SG 9 2 0 7 7:74 6
11. NŠ ROHO 9 0 0 9 3:78 0
12. NŠ NK Radlje 9 0 0 9 6:85 0

 

 



  
 

 


 
 
 
 
 
 

O tekmovanju mlajših cicibanov najdete na spodnji povezavi. 

Več na povezavi: Mlajši cicibani Koroška

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.