POSTANI ZVEZDA
POSTANI ZVEZDA
POSTANI ZVEZDA
ČLANI 2016/2017
ČLANI 2016/2017
Člani 2016/2017
MLADINA 2016/2017
MLADINA 2016/2017
MLADINA 2016/2017
KADETI 2016/2017
KADETI 2016/2017
KADETI 2016/2017
STAREJŠI DEČKI U15 2016/2017
STAREJŠI DEČKI U15 2016/2017
STAREJŠI DEČKI U15 2016/2017
MLAJŠI DEČKI U13 2016/2017
MLAJŠI DEČKI U13 2016/2017
MLAJŠI DEČKI U13 2016/2017
STAREJŠI CICIBANI U11 2016/2017
STAREJŠI CICIBANI U11 2016/2017
STAREJŠI CICIBANI U11 2016/2017
MLAJŠI CICIBANI U9 2016/2017
MLAJŠI CICIBANI U9 2016/2017
MLAJŠI CICIBANI U9 2016/2017
NOGOMETNI VRTEC 2016/2017
NOGOMETNI VRTEC 2016/2017
NOGOMETNI VRTEC 2016/2017
 
 

Klubska himna

 
 
 

Napovednik

 
 
 
 

 
 
 

Poročila s tekem

 
 
 
 

Dogajanje na naši facebook strani:

 
 
 
 
 
 

U15 1SNL VZHOD

 

 

 

1.                          Krško 6 6 0 0 18
2.                          Maribor 6 6 0 0 18
3.                          Celje 6 4 1 1 13
4.                          Miklavž 8 4 1 3 13
5.                          Mura 7 3 3 1 12
6.                          Kety Emmi Bistrica 7 4 0 3 12
7.                         Šampion 8 4 0 4 12
8.                          Aluminij 8 3 1 4 10
9.                          Vipoll Veržej 8 2 2 4 8
10.                          Drava Ptuj 8 2 2 4 8
11.                          Koroška Dravograd 7 2 0 5 6
12.                         Gerečja vas Hajdina 5 1 0 4 3
13.                          Rudar Velenje 8 1 0 7 3
14.                          Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0 0 2 0



 

 

 

 

 




 
 
 

3. SNL- SEVER

1. NK Šampion 5 4 1 0 20:4 13
2. NK Dravograd Avto Grubelnik 5 4 1 0 17:4 13
3. Kety EMMI Bistrica 6 4 1 1 11:6 13
4. Dravinja 5 3 2 0 12:5 11
5. Zreče 6 3 1 2 13:7 10
6. Mons Claudius 6 3 1 2 10:11 10
7. ŠD Videm 6 3 1 2 9:11 10
8. Tehnotim Pesnica 5 3 0 2 8:5 9
9. NK Šmarje pri Jelšah 6 3 0 3 6:14 9
10. Korotan Prevalje 6 1 1 4 8:12 4
11. Pohorje 6 1 1 4 6:11 4
12. Fosilum Šentjur 5 1 0 4 7:16 3
13. S.Rojko Dobrovce 6 1 0 5 6:16 3
14. NK AjDAS Lenart 5 0 0 5 4:15 0  

 

 

7.krog 30.9.2017

 

 
 
 

1. MNZ - MLADINA

 

 

 

1. NK Malečnik 3 2 1 0 7:2 7
2. NK MB Tabor 3 2 0 1 9:3 6
3. NK Pohorje 2 2 0 0 7:3 6
4. ND Marko Šuler 4 2 0 2 9:7 6
5. NŠ Dravograd 2 1 1 0 2:0 4
6. Korotan Prevalje 1 0 0 1 0:3 0
7. NK Miklavž 2 0 0 2 0:7 0
8. Paloma Šentilj 3 0 0 3 2:11 0

.

 

 




           

 
 
 

1.MNZ - KADETI

 

1. NŠ Dravograd 4 4 0 0 13:0 12
2. NK MIKLAVŽ 4 3 0 1 21:5 9
3. NK Malečnik 4 2 1 1 18:7 7
4. Korotan Prevalje 4 2 0 2 11:11 6
5. ND Marko Šuler 4 2 0 2 10:20 6
6. NK MB Tabor 4 1 1 2 9:8 4
7. NK Pohorje 4 1 0 3 8:16 3
8. Paloma Šentilj 4 0 0 4 1:24 0

 

 

 

 
 
 

U13

 

 

 

. Nk Maribor 4 4 0 0 45:3 12
2. NŠ Jarenina-Pesnica 4 4 0 0 14:3 12
3. NŠ Dravograd 3 3 0 0 31:2 9
4. NK MIKLAVŽ 2 2 0 0 22:0 6
5. NK Lenart 3 2 0 1 8:10 6
6. NK MB Tabor 3 1 0 2 19:7 3
7. NK Pohorje 2 1 0 1 6:11 3
8. Fužinar 4 1 0 3 7:14 3
9. Dobrodej Dobrovce 2 0 0 2 1:3 0
10. NŠ ROHO 3 0 0 3 1:26 0
11. NŠ NK Radlje 3 0 0 3 2:35 0
12. ND Marko Šuler SG 3 0 0 3 0:42 0



  
 

 


 
 
 

O tekmovanju starejših cicibanov najdete na spodnji povezavi. 

Več na povezavi: Starejši cicibani Koroška

 
 
 

O tekmovanju mlajših cicibanov najdete na spodnji povezavi. 

Več na povezavi: Mlajši cicibani Koroška

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.