Klubska himna

Napovednik

SELEKCIJA U15 DO POMEMBNE ZMAGE, ČLANI IN KADETI NADALJUJEJO ZMAGOVITI PLES

29.10.2017

Selekcija u15 je včeraj pred domačo publiko dokazala, da se lahko enakovredno kosa s tekmeci v 1SNL. Borba in ekipni duh jih je pripeljala do pomembne zmage proti Dravi. Za domače je bil 2x uspešen Pori in 1x Kozjak. Končni rezultat 3:1. Že dan prej se je na Prevaljah odigral koroški derbi v 3 SNL-S. Še enkrat več so varovanci trenerja Pšeničnika dokazali, da bodo letos težko premagljivi. Zmagoviti zadetek je v drugem polčasu dosegel Pešl.

Kadeti so derbi odigrali v Dravogradu. Kljub temu, da je trener Račnik večinoma stavil na vhodne letnike je bilo dovolj za sladko zmago 1:0. Iz najstrožje kazni je zadel Kovač.

U13 so tekmo odigrali že v sredo zvečer pod reflektorji. Več kot sto glava množica je bila priča odlični predstavi obeh ekip, kljub temu pa zadetkov nismo videli. A Dravograjčani ostajajo na vrhu lestvice.

Bravo Dravograd!

MLADINCI REŠILI ČRNI VIKEND DRAVOGRAJČANOV

MLADINCI REŠILI ČRN VIKEND DRAVOGRAJČANOV

Še ne popolna ekipa mladine DR/SG je danes odigrala prvega od treh koroških derbijev. Na stadionu v Slovenj Gradcu so gostili Radeljčane, ki so vedno zelo trd in neugoden nasprotnik.Po 45 min, so na odmor odšli brez zadetkov, medtem, ko so domačini v drugem polčasu prevzeli vajeti v svoje roke in slavili z rezultatom 3:1. Kadeti so bili ta vikend prosti.