Klubska himna

Napovednik

ZELENI BOJEVNIKI

24.10.2017

Selekcija U13, kadeti, mladinci in člani v jesenskem delu tekmovanja še brez poraza.
V soboto so člani doma odigrali 10.krog prvenstvene tekme v 3 SNL-S proti ekipi NK Pohorje. Kljub igralcu manj, saj je v 42 minuti 2 rumeni karton prejel Kramljak , so z lahkoto opravili s tekmecem. tekma se je končala z rezultatom 4:0.
Kadeti in mladinci so v nedeljo gostovali pri Malečniku, ki na skupni lestvici kadetov in mladine zaseda 2 mesto. Domov so se vrnili s 6 točkami in tako povečali prednost na ogromnih 19 točk.
Tekmi sta se končali pri kadetih 0:3, mladina je zmagala z 1:3.
Selekcija U13 je v gosteh Z 0:9 premagala ekipo NK Roho in se zavihtela na vrh lestvice. A že to sredo jih na domačem igrišču čaka derbi kroga z gosti iz Maribora.
Veliko smole so imeli naši prvoligaši selekcija u15, ki je gostovala pri Rudarju. Boljša igra skozi celo tekmo, a žal brez realiziranega gola, je domačinom z kontra napadom prinesla zmago v sodnikovem podaljšku. A nova priložnost bo že v soboto doma proti Dravi.
Tudi naši najmlajši so nastopali v svojih starostnih kategorijah.
Selekcija U7 je doma odigrala tekme z vrstniki iz Prevalj in Radelj, selekcija U9 je gostovala na Prevaljah, starejši cicibani pa so tekmovali v Pesnici, kjer so se pomerili z Jarenino.
Vsi trenerji so s prikazanim zadovoljni.

MLADINCI REŠILI ČRNI VIKEND DRAVOGRAJČANOV

MLADINCI REŠILI ČRN VIKEND DRAVOGRAJČANOV

Še ne popolna ekipa mladine DR/SG je danes odigrala prvega od treh koroških derbijev. Na stadionu v Slovenj Gradcu so gostili Radeljčane, ki so vedno zelo trd in neugoden nasprotnik.Po 45 min, so na odmor odšli brez zadetkov, medtem, ko so domačini v drugem polčasu prevzeli vajeti v svoje roke in slavili z rezultatom 3:1. Kadeti so bili ta vikend prosti.