Klubska himna

Napovednik

VSE SELEKCIJE DO PREPRIČLJIVIH ZMAG, NEKAJ SMOLE PRI U15

11.09.2017

V tem vikendu so prav vse selekcije odigrale prvenstvene tekme, razen mladinska ekipa, ki bo prvo prvenstveno tekmo odigrala v sredo 13.9 proti Malečniku.

Tekmovalno soboto so začeli kadeti na Prevaljah. Naboj iz obeh strani je bil pravi, kot se tudi za derbi spodobi. Po nekaj minutah so Dravograjčani prevzeli pobudo in z rezultatom 4:0 slavili na Prevaljah. Selekcija U15 je z 0:1 izgubila v Miklavžu, kljub obilo priložnosti, ki so jih naši imeli, nismo dosegli zadetka in domačini so zasluženo slavili.

Nedeljsko dopoldne so otvorili naši najmlajši , selekcija U9 se je pomerila z ravenskim Fužinarjem in dokazala, da se za prihodnost nogometa v Dravogradu ni potrebno bati. Tudi selekcija U11 je pokazala dobro igro proti vrstnikom iz Radelj. Selekcija U13 je v drugem kolu odigrala še drugi koroški derbi, tokrat so bili domačini premočni za Fužinar in z zmago 5:1 , so se treh točk zasluženo veselili Dravograjčani.

Članska ekipa je približno pred 250 glavo množico dobesedno razbila "Dobrovce" in z rezultatom 8:0 dosegla daleč najvišjo zmago v 3 ligi do sedaj.

Čestitke.

MLADINCI REŠILI ČRNI VIKEND DRAVOGRAJČANOV

MLADINCI REŠILI ČRN VIKEND DRAVOGRAJČANOV

Še ne popolna ekipa mladine DR/SG je danes odigrala prvega od treh koroških derbijev. Na stadionu v Slovenj Gradcu so gostili Radeljčane, ki so vedno zelo trd in neugoden nasprotnik.Po 45 min, so na odmor odšli brez zadetkov, medtem, ko so domačini v drugem polčasu prevzeli vajeti v svoje roke in slavili z rezultatom 3:1. Kadeti so bili ta vikend prosti.