ŠC DRAVOGRAD
ŠC DRAVOGRAD
Prestopni rok in prve pripravljalne tekme
Zanimivo dogajanje v času odmora
V NŠ Robert Koren Dravograd!
VABLJEN K SODELOVANJU IN VPISU TUDI TI!
SLOVENIJA KAMP 2014 V DRAVOGRADU
SLOVENIJA KAMP 2014 V DRAVOGRADU
Prvi vseslovenski nogometni kamp za otroke od 7. do 14. leta.
Koren  za dve leti okrepil vrste Melbourne Cityja
Koren za dve leti okrepil vrste Melbourne Cityja
SREČNO!
MEDNARODNA PRIJATELJSKA TEKMA NA ROGLI
MEDNARODNA PRIJATELJSKA TEKMA NA ROGLI
ALL AIN FC 3 : 2 NŠ ROBERT KOREN
ČLANSKA EKIPA NK KOROŠKA DRAVOGRAD 14/15
ČLANSKA EKIPA NK KOROŠKA DRAVOGRAD 14/15
V prihajajoči sezoni v 3.SNL-sever.
DRAVOGRAD GOSTIL ŽENSKO REPREZENTANCO
DRAVOGRAD GOSTIL ŽENSKO REPREZENTANCO
SLOVENIJA 2 : 1 SLOVAŠKA
 
 

Klubska himna

 
 
 

Napovednik

 
 
 
 

 
 
 

Poročila s tekem

 
 
 
 

Dogajanje na naši facebook strani:

 
 
 
 
 
 

3. SNL- SEVER

Po odigranem 9. krogu; 18.10.2014

Pos TeamPldWTLGoalsDiffPts
1 Maribor B 8 7 0 1 33:10 23 21
2 Drava Ptuj 8 5 2 1 23:11 12 17
3 Koroška Dravograd 8 4 2 2 16:8 8 14
4 Podvinci 8 4 1 3 16:12 4 13
5 Fužinar 8 3 3 2 15:11 4 12
6 Šampion 8 4 0 4 19:18 1 12
7 Korotan Prevalje 8 4 0 4 13:12 1 12
8 Šmarje pri Jelšah 8 3 2 3 17:14 3 11
9 Radlje 7 3 1 3 12:12 0 10
10 Mons Claudius 8 3 1 4 9:22 -13 10
11 Malečnik 8 3 0 5 15:21 -6 9
12 AjDAS Lenart 8 3 0 5 10:17 -7 9
13 Fosilum Šentjur 8 3 0 5 9:22 -13 9
14 Aha Emmi Bistrica 7 0 0 7 5:22 -17 0

NASLEDNJA TEKMA DOMAČIH : sobota; 25.10.2014 ob 16:00, stadion Radlje                                                                              NK RADLJE : NK KOROŠKA DRAVOGRAD 

zapisnik :  NK Dravograd : NK Drava Ptuj 

 
 
 

2. slovenska mladinska liga - VZHOD

 Po odigranem 9. krogu; 19.10.2014

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Dravinja 8 7 1 0 25:8 22  
2. Framtech Veržej 9 7 0 2 22:8 21  
3. NŠ Mura 9 7 0 2 20:10 21  
4. Poli Drava 8 6 1 1 36:11 19  
5. Malečnik 9 5 1 3 24:19 16  
6. NŠ Robert Koren 8 5 0 3 21:10 15  
7. Kovinar Maribor 9 3 2 4 11:23 11  
8. Aha Emmi Bistrica 9 3 1 5 14:17 10  
9. Pohorje 9  3  1  5 15:23 10  
10. Nafta 1903 9  3  1  5 10:28 10  
11. Železničar 8  2  1  5 18:20  7  
12. Šmartno 1928 8  2  1  5 12:16  7  
13. Gummi Miral 9  1  6 8:18  5  
14.

NŠ Miklavž/Dobrovce

8  0  0  8 11:36  0  

 

 NASLEDNJA TEKMA DOMAČIH: sobota; 25.10.2014, v Jarenini                                                                                                         NK GUMMI MIRAL : NŠ  ROBERT KOREN

 
 
 

2. slovenska kadetska liga - VZHOD

 Po odigranem 9. krogu; 19.10.2014

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Farmtech Veržej 9 7 1 1 26:2 22  
2. Norka GT Jarenina 9 7 0 2 25:11 21  
3. NŠ Mura 9 7 0 2 19:5 21  
4. Dravinja 8 4 3 1 22:8 15  
5. Malečnik 9 4 3 2 18:14 15  
6. Poli Drava 8 4 1 3 19:12 13  
7. Aha Emmi Bistrica 9 4 1 4 15:19 13  
8. NŠ Robert Koren 8 3 3 2 13:8 12  
9. Nafta 1903 9  3  6 18:23  9  
10. Pohorje 9  3  0  6 14:31  9  
11. Šmartno 1928 8  2  1 5 9:18  7  
12. NŠ Miklavž/Dobrovce 8  1  2  5 13:20  5  
13. Železničar Maribor 8  0  4  4 3:19  4  
14. Kovinar Maribor 9  1  1  7 8:32  4  

 

NASLEDNJA TEKMA DOMAČIH: sobota; 25.10.2014, v Jarenini                                                                                                           NK NORKA GT JARENINA : NŠ ROBERT KOREN

 
 
 

Skupna lestvica 2. SKL in 2. SML - VZHOD

Po odigranem 9. krogu, 19.10.2014

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Farmtech Veržej 18 14 1 3 48:10 43  
2. NŠ Mura 18 14 0 4 39:15 42  
3. Dravinja 16 11 4 1 47:16 37  
4. Poli Drava 16 10 2 4 55:23 32  
5. Malečnik 18 8 4 5 42:33 31  
6. NŠ Robert Koren 16 8 3 5 34:18 27  
7. Gummi Miral 18 8 2 8 33:29 26  
8. Aha Emmi Bistrica 18 7 2 9 29:36 23  
9. Nafta 1903  19  6  1 11 28:51 19  
10. Pohorje  18  6  1  11 29:54 19  
11. Kovinar Maribor  18  4  3  11 19:55 15  
12. Šmartno 1928  16  4  2 10 21:34 14  
13. Železničar Maribor  16  2  5  9 21:39 11  
14. NŠ Miklavž/Dobrovce  16  1  2  13 24:56  5  
 
 
 

Liga U15 vzhod

 Po odigranem 11. krogu; 12.10.2014 

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Maribor Branik  11 10 1 0 62:6 31  
2. Celje  11 7 2 2 23:11 23  
3. Aluminij  11 7 1 3 36:10 22  
4. Krško  11 7 1 3 32:10 22  
5. Dravinja  11 7 1 3 27:23 22  
6. Robert Koren Dravograd  11 6 1 4 20:10 19  
7. Farmtech Veržej  11 6 0 5 27:32 18  
8. Rudar Velenje  11 5 2 4 24:12 17  
9. Bistrica  11 3 4 4 13:13 13  
10. Šampion  11 4 1 6 18:32 13  
11. Poli Drava Ptuj  11 3 1 7 13:25 10  
12. Žalec  11 2 3 6 9:27 9  
13. Pobrežje Maribor  11 1 0 10 8:40 3  
14. Korotan Prevalje  11 0 0 11 7:68 0  


     NASLEDNJA TEKMA DOMAČIH: sobota, 25.10.2014, ob 11:00,  ŠC Dravograd                                                                               NŠ Robert Koren : NK Maribor Branik

 
 
 


Več na povezavi: Mlajši dečki 8+1, 1. skupina

 
 
 


Več na povezavi: Mlajši dečki A-2

 
 
 

O tekmovanju starejših cicibanov najdete na spodnji povezavi. Prvenstva se začnejo v septembru.

Več na povezavi: Starejši cicibani Koroška

 
 
 

O tekmovanju mlajših cicibanov najdete na spodnji povezavi. Prvenstva se začnejo v septembru.

Več na povezavi: Mlajši cicibani Koroška

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.