NOGOMETNI VRTEC 14/15
NOGOMETNI VRTEC 14/15
STAREJŠI CICIBANI 14/15
STAREJŠI CICIBANI 14/15
MLAJŠI DEČKI 14/15
MLAJŠI DEČKI 14/15
STAREJŠI DEČKI 14/15
STAREJŠI DEČKI 14/15
1.SNL
KADETSKA EKIPA 14/15
KADETSKA EKIPA 14/15
2. SKL
MLADINSKA EKIPA 14/15
MLADINSKA EKIPA 14/15
2. SML
ČLANSKA EKIPA NK KOROŠKA DRAVOGRAD 14/15
ČLANSKA EKIPA NK KOROŠKA DRAVOGRAD 14/15
3. SNL sever
 
 

Klubska himna

 
 
 

URNIK

 

 

 
 
 

 
 
 

Poročila s tekem

 
 
 
 

Dogajanje na naši facebook strani:

 
 
 
 
 
 

3. SNL- SEVER

Po odigranem 26. krogu; 06.06.2015

Pos TeamPldWTLGoalsDiffPts
1 Maribor B 26 22 1 3 80:25 55 67
2 Drava Ptuj 26 19 4 3 82:29 53 61
3 Podvinci Betonarna Kuhar 26 13 4 9 49:35 14 43
4 Koroška Dravograd 26 12 6 8 56:42 14 42
5 Šmarje pri Jelšah 26 12 4 10 45:36 9 40
6 Fužinar Noži Ravne 26 10 10 6 39:35 4 40
7 Šampion 26 12 2 12 66:49 17 38
8 Mons Claudius 26 12 2 12 37:61 -24 38
9 Radlje 26 10 5 11 50:44 6 35
10 AjDAS Lenart 26 11 0 15 41:50 -9 33
11 Fosilum Šentjur 26 9 4 13 39:59 -20 31
12 Korotan Prevalje 26 9 2 15 42:50 -8 29
13 Aha Emmi Bistrica 26 4 1 21 22:71 -49 13
14 Malečnik 26 4 1 21 28:90 -62 13

 

zapisnik : NK Ajdas Lenart : NK Koroška Dravograd 

                        Članska ekipa, NK Koroška Dravograd, je ob zaključku prvenstva 14/15 zasedla                                                                       zavidljivo  4. mesto na lestvici 3. SNL sever.

ČESTITKE !

 
 
 

2. slovenska mladinska liga - VZHOD

 Po odigranem 26. krogu; 31.5.2015

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1.

Dravinja

26 20 3 3 91:30 63  
2. Farmtech Veržej 26 20 2 4 88:21 62  
3. Drava Ptuj 26 19 1 6 134:37 58  
4. NŠ Robert Koren 26 18 0 8 84:33 54  
5. NŠ Mura 26 16 1 9 66:56 49  
6. Malečnik 26 12 3 11 58:63 39  
7. Šmartno 1928 26 11 5 10 36:37 38  
8. Kovinar Maribor 26 9 4 13 41:82 31  
9. Aha Emmi Bistrica 26 9 2 15 43:77 29  
10. Pohorje 26  8  2 16 51:68 26  
11. Gummi Miral 26  6  7  13 34:56 25  
12. Nafta 1903 26  7  3  16 31:97 24  
13. NŠ Miklavž/Dobrovce 26  4  3  19 26:91 15  
14.

Železničar Maribor

26  3  4 19 29:64 13  

 

Mladinska ekipa, U19, ob zaključku prvenstva 14/15 zaseda 4. mesto na lestvici.                                                                                                 

 
 
 

2. slovenska kadetska liga - VZHOD

 

 Po odigranem 26. krogu; 31.5. 2015

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Farmtech Veržej

26

22 2 2 75:11 68  
2. Dravinja 26 17 4 5 89:29 55  
3. Drava Ptuj 26 16 5 5 74:28 53  
4. Norka GT Jarenina 26 17 2 7 57:37 53  
5. NŠ Mura 26 17 1 8 68:27 52  
6. NŠ Robert Koren 26 12 7 7 46:25 43  
7. Malečnik 26 12 7 7 55:40 43  
8. Aha Emmi Bistrica 26 11 3 12 53:52 36  
9. Nafta 1903 26 10 0 16 48:65 30  
10. Šmartno 1928 26 7 5 14 28:54 26  
11. Pohorje 26 6 3 17 36:76 21  
12. NŠ Miklavž/Dobrovce 26  5  4 17 30:70 19  
13. Kovinar Maribor 26  5  1 20 24:109 16  
14. Železničar Maribor 26  0  6 20 10:70  6  

   

Kadetska ekipa, U17,  ob zaključku  prvenstva 14/15 zaseda 6. mesto na lestvici.                                

 
 
 

Skupna lestvica 2. SKL in 2. SML - VZHOD

Po odigranem 26. krogu, 31.5.2015

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Farmtech Veržej 52 42 4 6 163:32 130  
2. Dravinja 52 37 7 8 180:59 118  
3. Drava Ptuj 52 35 6 11 208:65 111  
4. NŠ Mura 52 33 2 17 134:83 101  
5. NŠ Robert Koren 52 30 7 15 130:58 97  
6. Malečnik 52 24 10 18 113:103 82  
7. Gummi Miral 52 23 9 20 91:93 78  
8. Aha Emmi Bistrica 52 20 5 27 96:129 65  
9. Šmartno 1928 52 18 10 24 64:91 64  
10. Nafta 1903 52 17  3 32 79:162 54  
11. Pohorje 52 14  5 33 87:144 47  
12. Kovinar Maribor 52 14  5 33 65:191 34  
13. NŠ Miklavž/Dobrovce 52  9  7 36 56:161 34  
14. Železničar Maribor 52  3 10  39 39:134 19  

 

Kadetska in mladinska ekipa, ( U17 + U19 ), ob koncu prvenstva 14/15 zasedata skupno 5. mesto na lestvici.

 
 
 

Liga U15 vzhod

 Po odigranem 26. krogu; 31.05.2015

MestoKlubTekemZNPGoliTočke 
1. Maribor Branik  26 22 3 1 102:10 69  
2. Celje  26 19 4 3 71:19 61  
3. Aluminij  26 17 2 7 103:30 53  
4. Krško  26 15 7 4 68:26 52  
5. Robert Koren Dravograd  26 16 2 8 58:30 50  
6. Aha Emmi Bistrica  26 8 10 8 37:29 34  
7. Rudar Velenje  26 10 4 12 47:37 34  
8. Farmtech Veržej  26 10 3 13 49:74 33  
9. Dravinja  26 9 5 12 43:61 32  
10. Drava Ptuj  26 8 3 15 37:57 27  
11. Žalec  26 6 6 14 25:65 24  
12. Pobrežje Maribor  26 7 3 16 41:76 24  
13. Šampion  26 6 4 16 38:71 22  
14. Korotan Prevalje  26 0 2 24 16:150 2  


 Starejši dečki, U15, ob koncu prvenstva 14/15 zasedajo na lestvici končno 5. mesto.                   

 
 
 


Več na povezavi: Mlajši dečki 8+1, 1. skupina

 
 
 


Več na povezavi: Mlajši dečki A-2

 
 
 

O tekmovanju starejših cicibanov najdete na spodnji povezavi. 

Več na povezavi: Starejši cicibani Koroška

 
 
 

O tekmovanju mlajših cicibanov najdete na spodnji povezavi. 

Več na povezavi: Mlajši cicibani Koroška

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.